Hakkımızda

Kısa Tanıtım

  Xiamen Realho Stone Co, Ltd Mermer , Granit ve Kuvars Malzemeleri konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir taş şirketidir .

1997'den beri taş ocağı kaynağı topladık. Kendi ocaklarımız, fabrika ve ihracat şirketimizle Realho Stone, müşteri döşememizi, tezgahımızı , karo / boyuta , finişer taşı , mozaik vb.

Şirketin deneyimli yönetim ve teknik personel, müfettişler ve müşteriler için yüksek kaliteli ürünler ve profesyonel hizmetler sağlayabilir profesyonel ihracat satış ekibi bir grup var.

  

Fabrika

Realho Stone, 46.000m2 üzerinde işgal alanı ve yaklaşık 200 teknik çalışanı ile profesyonel bir taş fabrikasına sahiptir. Tesiste 18 takım blok kesme makinesi, fayanslara kesilmiş plakalar için 14 takım ithal kızılötesi ışın düzeltici, taş kenarlar ve tezgah kenarları için 6 takım CNC profil makinesi, sütunlar için ark dize kesici ve su jeti deseni makineleri , vb.

Ø İşleme Tesisi Kapalı Alanı (SQM) ----- 25.000 SQM

Ø İşleme Tesisi Toplam Arazi Alanı (SQM) ------ 39,000 SQM

Ø Üretim Kapasitesi / Ay ----------- 75.000 SQM - 150.000 SQM (MAX)

Ø fabrika ISO Sertifikası ve Diğerleri Sertifika (Lütfen Belirtiniz) ---- ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 Sertifikaları

Ø izin vermek müfettiş ambalaj ve etiketleme kuru lay duiring müşterilerden muayene / ret izin? --- Evet, biz istemci muayene kabul

Ø Uluslararası kalite müfettişlerinin kalite denetimi yapmasına izin verilsin mi? eg SGS --- Evet, biz de uluslararası kalite müfettişi kabul, ve muayene ücreti sizin saygın şirket tarafından karşılanması gerekiyorduMakine (Adet Sayısı)
* Blok kesici
- Çete testeresi 3
- Daire Testere 10
- Tel Testere 2
* Polonyalı makine 8
* Infra Red ile köprü kesiciler 15
* Alev makinesi 2
* Bush Çekiç makinesi 1
* Su jeti kesim makinesi 12
* Gravür makinesi 2
* Kalibrasyon makinesi 3
* Yarma makinesi 14
* Otomatik Kalıp Parlatma Makinesi 3
* NC şekillendirme makinesi 5   Çalıştaylar


Mermer Ürünleri Atölyesi (döşeme, fayans, boy kesme, merdiven)

Granit Ürünleri Atölyesi (döşeme, fayans, boy kesme, merdiven)

Kuvars Ürünleri Atölyesi (döşeme, fayans, boy kesme)

Tezgahüstü Atölyesi (granit, mermer, kuvars)

Peyzaj Taşı Atölyesi (küp taş, finişer, bordür taşı, mantar taşı, çakıl taşı)

Özel Şekilli Ürünler için Atölye (yatılı, sütun, özlem)

Mozaik ve Su Jeti Mozaik Çalıştayı

Mezar Taşı için Atölye

Ürün:% s

taş ocağı


Realho'nun öncülleri, yerelde taş madenciliğine ilk başlayanlardı. İstikrarlı ve yüksek kaliteli taş malzemeleri aramak ve ara bağlantıları azaltmak için, taş ocakları tedarik etmeye devam ediyoruz ,,,,, ve.

Içinde, biz maden ve iki taş ocağı, Imperial Gold Mermer ve Yeni G603 Granit.

  İmparatorluk Altın Mermer


Imperial Gold Marble, eşsiz altın örgü dokusu ve parlak renginden etkilenen özel taş ocağı sömürümüzdür.

700.000M2 üzerinde taş ocağı, 80.000.000M3 üzerinde blok rezervi ve 5.000M3 üzerinde aylık sömürü sahibiz.

Imperial Gold, otel tasarımı ve üst düzey bina dekorasyonu için mükemmel bir şekilde ideal olan “Kraliyet ve Aristokrat özellikleri” sergiliyor.


  Yeni G603 Granit


Yeni G603 Merkez Taş Döngüsel Ekonomi Endüstri Parkı'nın toplam yatırımı 25 milyar RMB'dir. Genel planlama 1,333,000M2'dir.

Cilalı, Honlanmış, Alevli, Bush dövülmüş, Antik, Kumlanmış, Su jeti, Doğal bölünmüş, Ananas vb.

Yeni G603 çılgınca Büyük plakalar, Küçük plakalar, Fayanslar, Boyutuna Kesme, Adımlar ve Yükselticiler, Bordür, Blocksteps, Mezar Taşı, El Yapımı Sütunlar ve Küp taşı vb.

Ürünler ve Proje

Tüm üretim hattı ile, size sağlayabilir kuvars levhalar ve kuvars tezgahı; mermer plakalar, mermer fayanslar, mermer tezgahlar, mermer sütunlar, mermer merdivenler, mermer mozaikler, mermer desenleri; granit plakalar, granit fayanslar, granit tezgahlar, granit sütunlar, granit merdivenler, granit kaldırımlar, granit mezar taşları ve özellikle otel, ticari ve konut uygulamaları için bina projeleri için özel şekilli ürünler.


Üretim


Dahil Bizim üretim: blok kesme, fırçalama, döşeme parlatma, fayans kesme, diğer işleme, ortaya koymak, QC muayene, paketleme ve yükleme.


Ö   Seçilen Malzemeler - Müşterilerin örneklerine veya sağlanan fotoğraflara göre, blokları seçmek ve müşterinin renk ve desen taleplerini karşılamak için bloklar bulmak için profesyonel çalışan göndereceğiz.

Ö   Bloklar Testere kesimi - Gerekli kalınlıkta (genellikle 10mm, 16mm, 20mm veya 30mm kalınlığında) kaba levhalara kesilen veya Gang Testere Makineleri tarafından küçük bloklara kesilen bloklar.

Ö   Parlatma - Kalite taleplerine ulaşmak için levhaların kalınlığını, düzlüğünü ve cila hafifliğini yapar. Parlatma ile taşlar rengini, desenini ve parlaklığını gösterecektir.

Ö   Boyuta kesme - Kızılötesi kesme makinesi ile plakalar istenen boyuta kesilir.

Ö   Ekstra İşleme - Yukarıdaki işlem adımlarının yanı sıra, bazı ürünlerin cilalı kenarlar, eğimli kenarlar ve delinmiş delikler gibi ekstra işlemeye ihtiyacı vardır.

belgeleme

Ürünlerimiz uluslararası kalite standardına göre üretilmektedir. Ve ürünlerimiz yetkili kuruluşlar tarafından sertifikalandırılmıştır.

Takım ve Sergi

20 yıllık taş tecrübesi ile hem Kalite hem de Hizmette farklı standartlarımızı koruyarak,

Realho stone müşteriler arasında prestijli ve yüksek bir üne sahiptir.

Realho stone ekibi "Güvenilirlik Yüce, Kalite Odaklı" hizmet prensibimize bağlıdır,

Realho taşını güvenilir iş ortağınız haline getirir.