Siyah Galaxy Granit Mutfak Tezgahı Maliyeti

- Jul 07, 2020-


Granit, ince taneli, orta taneli, iri taneli bir taneli yapıya veya porfirik yapıya sahiptir. Küçük boşluklarla (gözeneklilik genellikle% 0,3 ila% 0,7'dir) ve su emme oranı yüksek değildir (su emme oranı genellikle% 0,15 ~% 0,46'dır), iyi donma direncine sahiptir. Granitin sertliği yüksektir, Mohs sertliği yaklaşık 6, yoğunluğu 2.63g / cm3 ile 2.75g / cm3 arasındadır, basınç dayanımı 100-300MPa'dır ve bunların arasında ince taneli granit 300MPa kadar yüksek olabilir veya daha fazla ve eğilme mukavemeti geneldir 10 ~ 30Mpa'da. siyah galaksi granit böyle bir üründür, binanıza mükemmel bir atmosfer verebilir ve projenizi daha yüksek bir seviyeye çıkarabilir.Yapı malzemeleri arıyorsanız, tamamen ihtiyaçlarınıza uygun ve özellikle mutfak ve dolap tezgahlarınızda tercih ettiğiniz ilk ve tek ürün ise, tasarımcınıza sınırsız yaratıcı tasarım ilhamı verecek ve onu dönüştürebilir. gerçeklik.

Dayanıklılık açısından Black Sands, benzersiz dayanıklılık avantajlarına da sahiptir. Birincisi, siyah kum granittir ve ikincisi, siyah kumun kumtaşı yapısı daha spesifiktir ve özellikle kullanım ömrü boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan aşınma ve korozyona karşı dayanıklıdır.

Daha şaşırtıcı olan şey bu. Arduvaz, yer karoları veya mutfak ve tezgah olarak yapılmış olsun, etki beklenmedik bir şekilde iyidir ve yarı saydam yeşim ve yapay taşa kıyasla fiyat açısından kendine özgü avantajları vardır.
Bir çift:Taş Waterjet Mermer İşleme Ve Kasaları Sonraki:Ücretsiz