Taş arka duvar

- Feb 08, 2020-

TV arka plan duvarı bir oturma odasının görsel merkezidir ve aynı zamanda dekoratif tasarımın tadını da yansıtır. Bugün, bazı taş arka plan duvarlarını aşağıdaki gibi tavsiye ediyoruz.

Doğal taş, birlikte organik olarak yumuşak olması için samimi bir doku ve hassas bir iç mekan atmosferi sağlar. Hayatı seviyorsanız ve kaliteye dikkat ediyorsanız, bu günaha karşı koyamayacağınız tahmin edilmektedir ...

Taş hem büyüleyici hem de gizemli ve tasarımda hızla popüler oldu. Hepimiz şehirde dolaşmayı ve tesadüfen romantik duygularımıza çarpacağını öğrenmeyi seviyoruz. Tıpkı bu küçük, kale benzeri evler gibi, her an geçebilecekleri anlaşılıyor.

Doğal taş klasik tasarımcının zarif karışımı veya lüks veya basit veya zamansız veya ölçülü. Bir ailenin sağlam temelini ve bir ailenin refahını ve refahını temsil eder. Bütün bunlar Çin halkının Shi'ye olan sevgisi, yalnız bir sevgi ve aile için büyük bir umut.

Her doğal taş perde duvarının güzelliği kelimelerle tarif edilemez. Evde, doğal bir doğal manzara gibidir. Doğal taş arka plan duvarı sadece güzel ve atmosferik olmakla kalmaz, aynı zamanda ses emme, ses yalıtımı, dalga emilimi vb. Fonksiyonlara sahiptir. Arka plan duvarında dekore edilebilen birçok yer vardır. Tasarımcının modern tasarım teknikleri sayesinde, lüks içe dönük hümanizm ve kültürü göstermek için akıllıca mekan, kültür ve canlı sanat ile birleştirilir.


Bir çift:FengShui Topu Çeşmelerinin Tabuları ve İşlevleri Sonraki:Granit Pas Nasıl Kaldırılır